Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /data03/virt37675/domeenid/www.vabalava.ee/narva/wp-content/themes/vabalava/single-schedule.php on line 5

JÄÄB ÄRA / RONGA LAPSED

Korraldaja Kultuurialgatuste tugikeskus “Art-Projekt”, Moskva Meierholdi keskus

Julia Jakovleva raamatu ainetel.

Šuriku ja Tanja lapsepõlv möödus keerulisel ajal: stalinistlik terror, sõda, sõjajärgne aeg. Sellest Venemaa ajaloo tumedast perioodist räägib Julia Jakovleva raamat “Ronga lapsed” , mis on esimene osa sarjast “Leningradi muinasjutud”. Tegemist on ühe kõige olulisema ja ülevaatlikuma praeguse põlvkonna lastele suunatud raamatutest, mis räägib hirmust ja julgusest ja sellest, et isegi lapsepõlves, kui sa sõltud täiskasvanutest, saab ja võib jääda vabaks ka siis, kui ajad on rasked. 

Selle raamatu järgi tehtud etenduse tõid lavale produtsendid Jevgeni Hudjakovi ja Jekaterina Korabelnik, kes on varem lavale toonud etenduse “Päästke superorav”. 

Raamatu “Ronga lapsed” andis välja kirjastus “Samokat” ning see nimetati 2016. aasta sündmuseks teismeliste suunatud kirjanduses. Lisaks nimetati raamat kirjanduspreemia “Jasnaja Poljana” nominendiks ning ta pääses 60 riigi 200 parima raamatu hulka. 

Lastele alates 12. eluaastast. 

Etendus kestab tund ja 30 minutit.

Galerii

Ajakava

  • L 25.aprill 2020 Kell:15:00

Osalised

  • Lavastaja Jekaterina Korabelnik
  • Kunstnik Mihhail Zaikanov
  • Produtsent Jevgeni Hudjakov
  • Varjustseenid Artjom Tšetverikov
  • Liikumine Nikita Belõhh

Osades Mihhail Botšarov, Danil Akutin, Jekaterina Dubakina, Aleksandr Pronkin, Margarita Šilova, Aleksei Aleksejev, Valentin Samohi.