Teater vene keeles

Mees Podolskist

Korraldaja Vaba Lava SA

„Mees Podolskist“

Tavaline politseijaoskond. Kinnipeetu on kolmekümnetes aastates noormees, Podolski elanik.Kinnipidamise põhjus pole selge — kaine, korraliku väljanägemisega, dokumendid korras ning isik tuvastatud.  Kuid korrakaitsjad teostavad ikkagi emotsionaalset ülekuulamist, ähvardavad sokutada noormehele narkootikume või esitada süüdistuse lahendamatute kuritegude toimepanemises. Tüüpiline olukord, mis on omane krimiuudistele ja detektiivseriaalidele… kuid politseitööd ei tasu siiski alahinnata.

Politseinike küsimused ei vasta absoluutselt protokollile ega loogika seadusele.  Ülekuulamine meenutab intensiivse psühhoteraapia seanssi, mille eesmärk on aidata kinnipeetul vaadata oma mõttetule elule uue pilguga. Politseinikud ise esinevad erudeeritud intellektuaalidena, kellel on suur missioon: seletada, et Moskva magalarajooni tavaelaniku elu on tegelikult huvitav ja ilus.

See lavastus on sõnum kõigile neile, kes on kogu aeg rahulolematu kas niiske kliima, igava töö, ükskõikse abikaasa või sünge eluga.

Küllap tasub just neilsattuda sellesse samasse politseijaoskonda, kus toimus ka Podolski mehe ülekuulamine.  

 

Etendus kestab 1 t ja 40 min ilma vaheajata.  

Lavastaja – Mihhail Bõtškov

Lavakujundus – Emil Kapeljuš

Kostüümid – Emil Kapeljuš, Irina Arlatšjova

Valguskunstnik – Deniss Solntsev

 

Galerii

Ajakava

  • L 11.mai 2019 Kell:19:00

    Peterburi teatrikunsti päevad
Osta Piletilevist